TR EN RU
< Geri Dön

Bondi Tekstil üretimde yenilik, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı bir üretim hedefini yakalamak için belirlediği ilkeler doğrultusunda ilerlemektedir.  Hedefimize ulaşmak için tüm argümanlar teknik alt yapı, kaliteli ve eğitimli personel, son teknoloji makineler, ve güçlü bir Arge (Ürün geliştirme) ekibine sahibiz. Bu dinamizim ile sürekli yenilik ve iyileştirme çalışmaları içerisindeyiz. Bu  çalışmalarla BONDY markasını, Türkiye ve dünyada tanınır ve tercih edilir kılmak iarzusundayız.

 

Çalışmalarımız  ARGE(Ürün Geliştirme) bölümümüzden başlamaktadır.

Ürünlerimizi geliştirme çalışmalarımız Avrupa ve Rusya piyasasına yönelik renk  ve desen trendlerine uygun özgün desenler ve müşteri isteğine uygun desen çalışmalarıyla devam etmektedir. Amacımız ürünün numune aşamasında müşteriye çok hızlı ve kaliteli servis verebilmek ve bu sayede ürünlerin kısa sürede siparişe dönüşmesini hızlandırmaktır.

Pazarlama bölümümüz piyasanın koşullarını analiz ederek doğru ve kârlı müşterilerden oluşan portföy  oluşturmaya çalışmaktadır. Bu çalışmalarında zengin ürün koleksiyonumuz ve sıra dışı çizgimiz ile arge den  aldığı gücü siparişe dönüştürme çabalarına hızla devam etmektedir.

Planlama bölümümüz gelen her siparişin analizini yaparak üretim planlamasını yapmaktadır. Planlama aşamasında ürünlerin maksimum randıman ve minimum zaman kayıplarıyla işletmedeki verimliliği göz önünde bulundurulmaktadır.  Planlamada birinci önceliğimiz terminleri 0 oranında tutturmaktır.

Üretim bölümümüzde birinci hedefimiz  (0 hata). Tüm çalışanlarımız ve üst yönetimimiz bu hedefe inandık ve odaklandık. Bu hedefe ulaşmak için gerekli şartların sağlanması için teknik kadromuzu sektörde yıllarca çalışmış tecrübeli bir teknik ekip ile, tüm hataların en ince detayına kadar incelenip çözüm üretilen, bir anlayışla hatasız üretim için gerekli şartların oluşumu için makinelerimizin bakım onarım ve ayarları sağlıklı  bir şekil de  yapılmaktadır. Bunun yanında üretilen her desende randıman ve verimlilik için gerekli desen ve punç değişiklikleri ürün geliştirmeden talep edilmekte, anında hayata geçirilmektedir.

Konfeksiyon bölümümüzde, ürünlerimiz ilk, ikinci ve son kontrol olmak üzere kalite kontrollerden geçer.  Bu esnada hata analiz raporları oluşturulmakta ve bu raporlar üretim bölümüne geri bildirim yapılır. Bu bildirimler ile iyileştirme ve sıfır hata hedefine ulaşma çabalarında üretimi yönlendirmektedir. Kontrol ve finiş işlemlerinde titizlik ve 0 hata politikamızdan şaşmadan tüm operasyonlar maksimum verimlilik ve maksimum kalite anlayışı ile sürdürülmektedir.

Tüm  çalışmalarımız ;

BONDY markasını Türkiye ye ve Dünya ya tanıtmak, müşterinin  en çok tercih ettiği marka haline getirmek içindir.

Popup Image